Section elektronik entegre güvenlik sistemleri kurar. Detaylı bilgi için.

Geçiş kontrol Sistemlerinde Bir Dünya Markası..

ENTEGRASYON VE PROJE UYGULAMA HİZMETLERİ

Projelendirilen güvenlik sistemlerinin, tasarlandığı hali ile uygulanması safhasında da SECTION, müşterilerini yalnız bırakmaz. Sistem her ne kadar iyi düşünülmüş olsa da, uygulaması doğru yapılmamışsa bir anlam taşımayacaktır.

Entegrasyon Projenin gerektiği kalitede, hakettiği ürün ve teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilmesi, sunduğumuz tamamlayıcı ve başarıyı getiren hizmetlerden birisidir.

SECTION'ın ürettiği tam entegre çözümler ile sistemlerdeki hata payı minimize edilmekte, işgücünden tasarruf sağlanmaktadır. Örneğin yüksek katlı bir binada yapılan entegrasyon sonrasında herhangi bir katta yangın alarmı aktif hale geçtiğinde yalnızca o kattaki kullanıcılar çıkışlara sesli anons ile yönlendirilerek o kata ait çıkış kapıları boşa düşürülebilmekte, aynı zamanda ışıklı uyarı levhaları aktif hale getirilerek kullanıcı görsel olarak uyarılabilmektedir. Ya da sisteme, kullanıcıların hangi katta çalıştığına dair veriler girilmekte, binaya giriş yapan kullanıcıya otomatik olarak bir asansör çağırılabilmekte ve kullanıcı hiç bir tuşa basmadan direk katına çıkabilmektedir.

Güvenlik sistemindeki geçiş verileri alınarak PDKS yazılımı üzerinde puantajı yapılabilmekte ve SAP, IFS vb. bordro yazılımlarına otomatik olarak aktarılabilmektedir. Benzer şekilde başka bir sistem üzerinden iş akti sonlandırılan personelin tüm geçiş yetkileri otomatik olarak geri alınabilmektedir.

Firmanıza veya yatırımınıza değer katacak, zaman içerisinde de güncelliğini yitirmeyecek sistemler oluşturmak için lütfen bizimle irtibata geçin.

.

DANIŞMANLIKPROJE TASARIMPRİYODİK BAKIM