Section elektronik entegre güvenlik sistemleri kurar. Detaylı bilgi için.

Geçiş kontrol Sistemlerinde Bir Dünya Markası..

PLAKA TANIMA SİSTEMLERİ

PLAKA TANIMA SİSTEMİ Kamera görüntülerini işlemden geçirerek, araçların plakalarını görüntü ile birlikte bir veri tabanına kaydedilmesine denir.

tenolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza giren oluşumlardan biridir Plaka Tanıma Sistemleri. Özellikle emniyet, Jandarma, ve belediyelerin Talep ettiği bir teknolojidir..

Daha önceleri çok maliyetli kabul edilen bu sistem yakın zamanda fiyatlarını makul seviyelere çekrek, kamu harici kullanımı arttırmıştır.

  • Otopark giriş çıkışlarında biletlemenin yerini alarak, otopark ödeme sistemlerine farklı bir boyut kazandırmıştır.
  • Plaza ve site otoparklarına girişlerde, plaka üzerinden yetilendirme yapılarak, giriş ve çıkışlarda farklı teknolojilerin kullanımını ortadan kaldırmıştır..
  • MOBESE olarak tanımlanan, şehir izleme sistemlerinde kullanımı ile kayıp veya aranan aracın, en son nerede görüldüğü, hangi yöne doğru ilerlediği, kısa zamanda tespit edilebilmektedir.
  • Hukuk firmaları tarafından yoğun olarak kullanılan sistem, icralık araçların trafikte tespit edilmesi, ve yakalanarak bağlanması konusunda, ciddi sonuçlar ortaya koymaktadır.
  • Belediyelerin kullandığı, hız sınırı uygulaması ile, iki nokta arasındaki ortalama hız hesabı ile limitin aşılması durumunda ceza uygulaması, yine plaka tanıma sistemleri sayesinde gerçekleşmektedir.
  • Yine Belediyelerin kullandığı, EDS olarak tanımlanan sistem, kırmızı ışık ihlalinin yada emniyet şeridi ihlalinin, tespit edilerek araç sahibine ceza uygulanması, yine plaka tanıma sistemleri sayesinde gerçekleşmektedir.
  • Gelişen teknoloji ile kullanım alanları sürekli gelişen plaka tanıma sistemleri, konteyner numarası okuma, araç rengi tespiti, yol yoğunluk istatistikleri oluşturma, gibi birçok alanlarda kullanılmaktadır.

SECTION olarak bizler plaka tanıma sistemi gibi yeni teknolojileri, siz müşterilerimizin projelerinde uygulanmasını, düşük işletme maliyetli sistemler açısından uygun görmekteyiz.

CCTV ANALOG SİSTEMİHD İP KAMERA SİSTEMİ