Section elektronik entegre güvenlik sistemleri kurar. Detaylı bilgi için.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ İP KAMERA SİSTEMLERİ

CCTV Analog sistemler teknolojinin hızlı gelişimine bağlı olarak, yerini Network tabanlı sistemlere bırakmaktadır. Network tabanlı kamera sistemlerine kısaca ip kamera olarak adlandırılır.

Günümüzde Network tabanlı veri iletimi global yaşamın bir parçası haline gelmiş ve çok hızlı olarak gelişimini sürdürmektedir. Buna paralel olarak Video izleme ve kayıt uygulamalarında kullanılan cihazlar Network tabanlı iletime uygun hale getirilmiştir. Network tabanlı iletim teknolojisindeki büyük ve hızlı gelişmeler, Video izleme ve kayıt teknolojilerinde sınırları adet yok etmiş ve kullanıcılara şehir hatta ülke çapında sistem kurma ve yönetme imkânı sunmuştur.

Network CCTV ürün grubunun eski sistemlere göre en büyük avantajı sistemin kolayca büyüyebilen yapıda olması ve artık Koaksiyel kabloların kullanılmıyor olmasıdır. Bilindiği gibi Network sistemleri Twisted Pair Kablolar, Fiber Optik Kablolar ve hatta Kablosuz Altyapı ile oluşturulabilir. Bu genişletilebilir altyapılar ile Network hızları 1 / 10 / 100 Gbps hızlarına kadar ulaşabilir. Network hızının ve kapasitesinin artması video kamera seçeneklerinin mega pikseller mertebesine taşınmasını ve yüksek çözünürlüklü ve kaliteli görüntülerin izlenip kaydedilmesine olanak sağlamaktadır. CCTV sistemi kurulumunda kullanıcının isteklerine cevap verecek doğru Sistemlerin seçilmesi de büyük önem taşımaktadır.

Entegre sistemlerin önem arz ettiği günümüzde CCTV sistemlerinin diğer sistemlerle entegrasyonunda başarılı uygulamaları ile öne çıkan firmamız proje mühendislerimiz tarafından yapılan risk analizine göre hazırlanan en efektif çözümleri sunan bir yaklaşımda olup projenin gerektirdiği uygun ürünleri kullanmaktadır. Kamera sistemlerindeki geniş ürün portföyü çerçevesinde projelerinde GRUNDIG, BOSCH ,VITEC ürünlerini tercih etmektedir.

Dünyanın önde gelen sistem üreticileri ile kurduğumuz çözüm ortaklığı sayesinde, sistemlerinizi sizin için en uygun yazılım ve donanımı kullanarak tasarlıyor ve kuruyoruz.


ANALOG CCTV SİSTEMİPLAKA TANIMA SİSTEMİ