Section elektronik entegre güvenlik sistemleri kurar. Detaylı bilgi için.

Entegre Güvenlik Sistemlerinde Bir Dünya Markası..

ÇEVRE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Profesyonel çevre güvenlik sistemleri, çevresinde fiziki guvenlik önlemi alınmış (Duvar, tel çit, demir parmaklık vb.) ve çevre güvenliğinin ön plana çıktığı tüm taşınmaz mülklerde (Villa kentlerde, villalarda, toplu konutlarda, fabrika, depo, askeri karargah, sınır karakollarında, cezaevlerinde, konsolosluklarda v.s.) kurulabilir.

Eski sistemde çevre güvenlik sistemlerinde en küçük bölge 300 metre uzunluğundaydı ve bu bölgeler tamamen donanım maliyeti ile oluşturulmaktaydı.

Davetsiz misafirler taciz ettiği nokta yerine, 300 metre gibi geniş bir alanda içinde aranmak durumunda kalıyordu. Mutlu sonuca ulaşan genellikle davetsiz misafirler oluyordu.

Günümüzde çevre güvenlik sistemi en küçük bölgeyi dahi kontrol altına almayı başarmış ve dünyada çok tercih edilen çevre güvenlik sistemleri bulunmaktadır.

Çevre güvenlik sistemi, fiziki çevre güvenlik sistemi (Duvar, tel çit, demir parmaklık vb.) yerleştirilen akıllı sensörler ve akıllı kablo aracılığıyla kesmeye, tırmanmaya ve izinsiz geçişlere yönelik hareketleri algılamaya yarayan bir erken uyarı sistemdir.

Davetsiz misafirin taciz ettiği nokta çevre güvenlik sistemi monitor’ü üzerinde kurulu sanal haritadan (görsel ve ses ile) max. 3 metre yanılgı payı ile alarm olarak alınır.

Aynı anda bu sisteme entegre kurulmuş olan kamera sistemi sayesinde olay mahalline en yakın kamera, gelen alarm ile otomatik tetiklenerek sorun olan noktaya zoom yapar. Davetsiz misafirler CCTV monitöründe net bir şekilde görüntülenirken aynı zamanda dijital ortamda otomatik olarak 24 saat arşivli kayıt tutulur.

Çevre Sistemleri Network tabanlı olduğundan dünyanın herhangi bir yerinden izleme yapılabilir. Hassasiyet ayarları sayesinde sistem, insanları hayvanlardan ayırabildiği gibi, kendisine uygulanan kuvvetin yerini bulabilir. Sisteme istendiğinde ses anonsu ve ışıkla ikaz eklenebilir.

Dünyanın önde gelen Çevre Güvenlik Sistem üreticileri ile kurduğumuz çözüm ortaklığı sayesinde, sistemlerinizi sizin için en uygun yazılım ve donanımı kullanarak tasarlıyor ve kuruyoruz.

HIRSIZ ALARM SİSTEMİ