Section elektronik entegre güvenlik sistemleri kurar. Detaylı bilgi için.

Geçiş kontrol Sistemlerinde Bir Dünya Markası..

PERİYODİK BAKIM VE SERVİS HİZMETLERİ

Sistemin projelendirilme ve devreye alınması sonrasında da kesintisiz olarak çalışması SECTION'ın temel felsefesidir.

Hizmet kalitesine, en az ürün ve projelerine olduğu kadar önem gösteren SECTION, sistemin teslimi sonrasında da, profesyonel servis hizmetlerine, "Hizmet Devamlılığı ve Servis Sözleşmesi" ile devam etmektedir.

Konusunda uzman ve eğitimli mühendis, teknisyen ve yazılımcılardan oluşturulmuş satış sonrası servis departmanımız, müşterilerimize 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermek üzere yapılandırılmıştır. Teknik servisimiz Avrupa Birliği kalite kriterlerine uygun olarak servis hizmetlerine devam etmektedir.

Kaliteli servisin bir gereği olarak, gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurmakamacıyla teknik ekibimiz, periyodik olarak satışı ve uygulaması yapılan tüm sistemlere ait yurtiçi/yurtdışı eğitimlere katılmaktadır.

Uygulanan periyodik bakımlar sayesinde sistemin hata/arıza oranı minimize edilerek maksimum verim hedeflenmekte, periyodik bakım raporları müşteri ile paylaşılarak müşteriler bilgilendirilmektedir. Periyodik bakımın amacı, sistemde hatalar oluşmadan tespit etmek ve servis maliyetini/kesinti süresini minimize etmektir.

SECTION, hizmet kalitesinin bir gereği olarak bakım sözleşmesi olan müşterilerine ait tesislerde bulunan ve yerinde tamiri mümkün olmayan ürünlerin yerine ikame ürün tedarik etmektedir. Böylelikle SECTION müşterileri bakım sözleşmesi alarak sistemin kesintisiz olarak çalışmasını garanti altına almış olmaktadırlar.

Bakım sözleşmesi yapılan müşterilerde aynı gün içinde problemin giderilmesi garanti edilmekte, sözleşme bulunmayan müşterilerde de bu kalite standartı hedeflenmektedir.

SECTION'ın size sunduğu Periyodik Bakım ve Servis Hizmetleri hakkında bilgi almak ve tesisinize daha fazla değer katmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

.

DANIŞMANLIKPROJE TASARIMPROJE UYGULAMA