Section elektronik entegre güvenlik sistemleri kurar. Detaylı bilgi için.

Dünyanın En büyük Geçiş kontrol sistemleri üreticilerinden biri olan AMAG'in TÜRKİYE distribütörüyüz..

GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

Geçiş kontrol sistemleri, binalarda giriş ve çıkışların denetimli ve izlenebilir olarak yapılması, kontrol altında tutulması gereken yerler için anahtar kullanımının azaltılması, kamera sistemi ve diğer güvenlik sistemleri de entegre edilerek bina güvenlik yönetiminin üst düzeyde sağlanması için kullanılırlar.

Geçiş kontrol sistemlerinde personel ve ziyaretçi kayıtlarının tutulmasını ve güvenlik senaryolarının uygulanmasını sağlayan güvenlik yönetim yazılımları kullanılmaktadır. Bu güvenlik yönetim yazılımları binaya ait tüm güvenlik sistemlerini tek bir sistem altında sorunsuz yönetimini amaçlamaktadır. Bu tür güvenlik yönetim sistemleri işletme maliyetlerini azaltacağı gibi güvenlik personelinin zafiyetlerinden dolayı oluşabilecek riskleri en aza indirmektedir.

Binalarınızın sayısı, büyüklükleri ve kullanıcı sayısı kadar, kullanım amacı da sizin için önereceğimiz sistem için belirleyici bir etkendir.

  • Rezidans binaları, oteller, alışveriş merkezleri, çok şirketli iş merkezleri, binalar, hastaneler, eğitim kurumları birbirlerinden farklı güvenlik gereksinimlerine sahiptir.
  • Birden fazla semtte, şehirde, hatta ülkede faaliyet gösteren kurumların yönetim ve işletme özelliklerini her geçiş kontrol yazılım platformu sağlayamaz.
  • Askeri tesisler, hapishaneler gibi yüksek güvenlik gerektiren yapılarda farklı donanım ve yazılım özellikleri gerekir.

Komple anahtar teslimi çözümler sağlamak amacıyla ürünlerimiz arasında temel geçiş kontrol donanım ve yazılımlarının yanı sıra elektrikli kilitler, turnikeler, bariyerler ve benzeri kontrol donanımını da bulundurmaktadır.

AMAG çok geniş bir güvenlik ve geçiş kontrol ürün yelpazesini desteklemektedir.

Dünyanın en büyük güvenlik yönetim sistemi üreticisi AMAG ile kurduğumuz çözüm ortaklığı sayesinde, sistemlerinizi sizin için en uygun yazılım ve donanımı kullanarak tasarlıyor ve kuruyoruz.

  1. Proximity kart okuyucular
  2. Smart kart okuyucular
  3. Parmak izi, el geometrisi ve el izi okuyucuları
  4. İris ve retina tarayıcılar
  5. Kombine kartlı ve parmak izi okuyucular
  6. 1-16 okuyuculu kontrol üniteleri
  7. Lokal izleme ve kontrol iş istasyonları
  8. Standart ve tam yedeklemeli geçiş kontrol veri tabanı ve güvenlik denetim yazılımları
  9. Kimlik kartı hazırlama yazılımları
  10. Kart yazıcıları
  11. Yüksek güvenlik tipi kilit karşılıkları
  12. Elektromanyetik kilitler
  13. Turnikeler
  14. Otomatik kapı ve bariyerler
KARTLI GEÇİŞPARMAK İZİ